782-МР

Документи » Рішення міської ради » 782-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 782-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельними ділянками

На підставі звернень юридичних та фізичних осіб та наданих документів, що посвідчують набуття права власності на будівлі та споруди (їх частини) підприємцями, підприємствами, установами і організаціями, відповідно до статей 12, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельними ділянками підприємствам, організаціям, установам і підприємцям та дії договорів оренди землі згідно з додатком 1.
  2. Надати в оренду земельні ділянки підприємствам, організаціям, установам і підприємцям згідно з додатком 2.
  3. Встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 5 додатку до даного рішення, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” (зі змінами).
  4. Термін оренди земельних ділянок починається з моменту набрання чинності даним рішенням.
  5. Підприємствам, організаціям, установам і підприємцям протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельними ділянками.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [103 Kb] (cкачувань: 369) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав