776-МР

Документи » Рішення міської ради » 776-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 776-МР
м. Суми

Про затвердження переліку підприємств, до яких не застосовується положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом»

У зв’язку з ліквідацією деяких комунальних підприємств та внесенням змін до назв існуючих комунальних підприємств, відповідно до статті 5 Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом», керуючись статтею 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити перелік підприємств, до яких не застосовується положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» згідно з додатком до цього рішення.
  2. Рішення Сумської міської ради від 26 листопада 2008 року № 2155-МР «Про затвердження переліку підприємств, до яких не застосовується положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» вважати таким, що втратило чинність.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. та заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік Підприємств, до яких не застосовується положення Закону України «Про відновлення платоспроможності боржника або визнання його банкрутом» [50.5 Kb] (cкачувань: 335) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав