774-МР

Документи » Рішення міської ради » 774-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 774-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна

З метою реалізації громадянами законного права на приватизацію житла, керуючись частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухоме майно, а саме: квартиру № 2а в житловому будинку № 6 по вул. 1-ій Залізничній, квартири №№ 1, 2 в житловому будинку № 10-а по вул. 1-ій Залізничній, квартиру № 3 4 в житловому будинку № 8 по вул. 1-ій Залізничній.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) взяти на оперативний облік нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
  3. Оформити право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, з видачею свідоцтв про право комунальної власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтва про право власності на нерухоме майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.».

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав