770-МР

Документи » Рішення міської ради » 770-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 770-МР
м. Суми

Розглянувши звернення управління архітектури та містобудування Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління та на баланс нежитлових приміщень по вул. Воскресенській, 8-а/1 в м. Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»,

Розглянувши звернення управління архітектури та містобудування Сумської міської ради щодо передачі в оперативне управління та на баланс нежитлових приміщень по вул. Воскресенській, 8-а/1 в м. Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати в оперативне управління та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради нежитлові приміщення по вул. Воскресенській, 8-а/1 в м. Суми, загальною площею 47,9 кв.м (з уточненням площі в комунальному підприємстві «Сумське міське бюро технічної інвентаризації»).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу нежитлових приміщень, зазначених у пункті 1 цього рішення, в оперативне та на баланс управлінню архітектури та містобудування Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав