769-МР

Документи » Рішення міської ради » 769-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 769-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс Сумському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) № 5 «Снігуронька» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення комунальної установи Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» щодо передачі в оперативне управління та на баланс Сумському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) № 5 «Снігуронька» майна комунальної власності територіальної громади міста Суми та враховуючи згоду даного закладу на зазначену передачу, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: холодильник «Атлант», інвентарний номер 10490056, в оперативне управління та на баланс Сумському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) № 5 «Снігуронька» в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальній установі Сумський спеціальний реабілітаційний навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І ступеня – дошкільний навчальний заклад № 34» (Шрамко Л.М.) зняти з балансу майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Сумському дошкільному навчальному закладу (ясла-садок) № 5 «Снігуронька» (Лагута Н.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав