726-МР

Документи » Рішення міської ради » 726-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 726-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо встановлення контейнерів для вивозу твердих побутових відходів у дворі по вул. Антонова, 1

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо встановлення контейнерів для вивозу твердих побутових відходів у дворі по вул. Антонова, 1, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. щодо встановлення контейнерів для вивозу твердих побутових відходів у дворі по вул. Антонова, 1.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Салатенка С.П. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., директору ТОВ «А-Муссон» Олійник О.С., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 10 жовтня 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Салатенку С.П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [186.3 Kb] (cкачувань: 279) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав