718-МР

Документи » Рішення міської ради » 718-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ XI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "28" вересня 2011 р № 718-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Саченка М.В. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Суминафтосервіс» та пошуків нового інвестора

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Саченка М.В. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Суминафтосервіс» та пошуків нового інвестора, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Саченка М.В. щодо розірвання договору оренди земельної ділянки з ТОВ «Суминафтосервіс» та пошуків нового інвестора.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Саченка М.В. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 12 жовтня 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Саченку М.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [232.02 Kb] (cкачувань: 237) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 3-10-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав