715-МР

Документи » Рішення міської ради » 715-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2011 р № 715-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких рішень Сумської міської ради щодо врегулювання містобудівної діяльності в місті Суми
На виконання частини 2 статті 7 Закону України «Про прискорений перегляд регуляторних актів, прийнятих органами та посадовими особами місцевого самоврядування», враховуючи численні зміни в чинному законодавстві України, яке регулює питання містобудівної діяльності, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 24.06.2009 року № 2732-МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно».
  2. Вважати таким, що втратило чинність рішення Сумської міської ради від 14.04.2010 року № 3628-МР «Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2732 - МР «Про затвердження Порядку надання дозволу на перепланування та/або переобладнання житлових та нежитлових приміщень, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, та визначення готовності до експлуатації і оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких проведено перепланування та/або переобладнання; оформлення правовстановлюючих документів на приміщення, в яких перепланування та/або переобладнання, в т.ч. зі зміною функціонального і цільового призначення, проведено самовільно».

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав