711-МР

Документи » Рішення міської ради » 711-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2011 р № 711-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо перевірки законності підстав проведення підготовчих робіт з будівництва житлових і нежитлових об’єктів та обставини виділення вказаної земельної ділянки в районі вулиць Заливної та Д.Коротченка

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо перевірки законності підстав проведення підготовчих робіт з будівництва житлових і нежитлових об’єктів та обставини виділення вказаної земельної ділянки в районі вулиць Заливної та Д.Коротченка, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. щодо перевірки законності підстав проведення підготовчих робіт з будівництва житлових і нежитлових об’єктів та обставини виділення вказаної земельної ділянки в районі вулиць Заливної та Д.Коротченка.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Теліженка О.М. прокурору міста Суми Мірошніченку С.В., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 21 вересня 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Теліженку О.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [12.7 Kb] (cкачувань: 278) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав