707-МР

Документи » Рішення міської ради » 707-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "07" вересня 2011 р № 707-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо надання інформації стосовно наявності у депутатів Сумської міської ради маршрутних таксі та їх участі у конкурсі перевізників в 2011 році

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо надання інформації стосовно наявності у депутатів Сумської міської ради маршрутних таксі та їх участі у конкурсі перевізників в 2011 році, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо надання інформації стосовно наявності у депутатів Сумської міської ради маршрутних таксі та їх участі у конкурсі перевізників в 2011 році.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. начальнику відділу логістики та зв’язку Сумської міської ради Семесенку В.М., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. У термін до 21 вересня 2011 року надати офіційну відповідь в електронному (viddil-rad@old.meria.sumy.ua) та друкованому (40000, м. Суми, пл. Незалежності, 2) вигляді в двох примірниках: міській раді і депутату Перчакову О.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


 Депутатський запит [12.19 Kb] (cкачувань: 304) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-09-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав