690-МР

Документи » Рішення міської ради » 690-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 690-МР
м. Суми

Про звіт начальника управління охорони здоров’я Сумської міської ради Братушки О.В.
У зв’язку із непрозорістю роботи управління охорони здоров’я, багаточисельними скаргами мешканців міста на роботу закладів охорони здоров’я та на відсутність у місті Суми відділення хоспіс, та з метою з’ясування проблем в управлінні та розвитку галузі, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Інформацію викладену в звіті начальника управління охорони здоров’я прийняти до відома.
  2. Зобов’язати управління охорони здоров’я у місячний термін розробити план заходів щодо відкриття у 2012 році на базі медичних закладів м. Суми відділення хоспіс і винести його на обговорення депутатського корпусу.
  3. Управлінню охорони здоров’я у місячний термін визначити попередній обсяг фінансування заходів створення та утримання відділення хоспіс та опрацювати напрямки залучення коштів з альтернативних джерел.
  4. Управлінню охорони здоров’я вирішити питання фінансування з обласного бюджету обласних відділень, які розташовані на базі лікувальних закладів в м. Суми.
  5. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.
  6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну депутатську комісію з питань охорони здоров’я, освіти, науки, культури, спорту, сім’ї та молоді (голова – Рогова В.І.) та на постійну комісію з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін (голова - Теліженко О.М.).

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав