686-МР

Документи » Рішення міської ради » 686-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 686-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Уют-2», діл. № 12 для ведення садівництва Радько Катерині Миколаївні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Радько Є.М. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 248 додатку № 18 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га в с/т «Фрунзенець», діл. № 5 для ведення садівництва Заяць Олені Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 286 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Піщанська, 42 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Самойловій Надії Федорівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Баранова В.М., Шеліхової В.М. про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 81 додатку № 69 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Дружба» масиву «Олдиш-86», діл. № 81 для ведення садівництва Лоза Івану Аркадійовичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Лоза О.П. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 83 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Тепличний», діл. № 21 для ведення садівництва Кохану Михайлу Анатолійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 213 додатку 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Лепехівська, 25 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Осипову Василю Омеляновичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Нагорнюк С.М., Новікової Л.В. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 355-МР „Про поновлення терміну користування земельними ділянками підприємствам, установам, організаціям і підприємцям” стосовно поновлення терміну оренди земельної ділянки площею 0,0246 га по вул. Харківській (район АЗС-1) під розміщеною автомайстернею шиномонтажу підприємцю Радянському Володимиру Андрійовичу в зв’язку з прийняттям помилкового рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 47 додатку № 59 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Динамовець», діл. № 43 для ведення садівництва Євладенку Олегу Анатолійовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 17 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Тихоріцька, 49 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Воробченку Павлу Івановичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Воробченко Л.М. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 5 додатку № 67 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Механізатор» масиву «Олдиш-86», діл. № 7 для ведення садівництва Лук’яненку Леоніду Платоновичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Буря Т.Л. про скасування рішення.
 11. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Василівська, 45 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Железному Віктору Івановичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Калініченка С.П. про скасування рішення.
 12. Вважати таким, що втратив чинність пункт 329 додатку 50 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,09 га по вул. Піщанська, 25 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Ніколенку Олексію Никифоровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Добровольської Н.О. про скасування рішення.
 13. Вважати таким, що втратив чинність пункт 40 додатку № 25 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Аксакова, 25 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Ковтуненку Віктору Карповичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Нагорної А.В. про скасування рішення.
 14. Вважати таким, що втратив чинність пункт 48 додатку 7 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Горобинова, 34 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Манченко Володимиру Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
 15. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав