681-МР

Документи » Рішення міської ради » 681-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 681-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 червня 2011 року № 581-МР «Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми»

У зв’язку з проведенням поточної інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 22 червня 2011 року № 581-МР «Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми», а саме в додатку:
    1.1. У зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на нежитлове приміщення по вул. Металургів, 17 внести зміни в частині площі до пункту 11 зазначеного додатку, а саме: 116,1 кв. м.
    1.2. У зв’язку з виготовленням нового технічного паспорту на нежитлове приміщення по провулку лікаря З. Красовицького, 7 внести зміни в частині площі до пункту 13 зазначеного додатку, а саме: 100,5 кв. м.
    1.3. Унести доповнення, а саме: пункт 1284: територіальна громада міста Суми, вул. Горького, 1, 55,0 кв. м, підвальне приміщення.
  2. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми відповідно до зазначених в пункті 1 цього рішення змін, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтва про право власності на нерухоме майно згідно з зазначеними в пункті 1 цього рішення змінами, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 1-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав