674-МР

Документи » Рішення міської ради » 674-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 674-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93-МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми»

З метою підвищення ефективності контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми, ураховуючи пропозиції постійних комісій з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін, з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку Сумської міської ради щодо внесення змін до рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93-МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 22 грудня 2010 року № 93-МР «Про Програму контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми», а саме:
    1.1. Паспорт Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 1 до цього рішення.
    1.2. Додаток 1 «Ресурсне забезпечення та напрями діяльності Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми на 2011-2013 роки» до Програми викласти в новій редакції згідно з додатком 2 до цього рішення.
    1.3. Додаток 2 «Заходи та результативні показники виконання Програми контролю за додержанням правил благоустрою, торгівлі та станом довкілля на території міста Суми» до Програми викласти в новій редакції згідно з додатками 3, 4 до цього рішення.
  2. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., а контроль на постійну комісію з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку Сумської міської ради (Гриценюк О.С.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [18.95 Kb] (cкачувань: 237)Дата публікації: 1-08-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав