655-МР

Документи » Рішення міської ради » 655-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 655-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Братушки Ю.В. щодо перевірки додержання та правильним застосуванням законів України при прийнятті рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4279-МР « Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Безбабному В.С.» а також щодо відповідності цього рішення вимогам Конституції України та чинним законам України

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Братушки Ю.В. щодо перевірки додержання та правильним застосуванням законів України при прийнятті рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4279-МР « Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Безбабному В.С.» а також щодо відповідності цього рішення вимогам Конституції України та чинним законам України відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Братушки Ю.В. щодо перевірки додержання та правильним застосуванням законів України при прийнятті рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4279-МР « Про надання згоди (дозволу) на розроблення проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки Безбабному В.С.» а також щодо відповідності цього рішення вимогам Конституції України та чинним законам України.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Братушки Ю.В. прокурору міста Суми Мірошніченку С.В., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Братушці Ю.В. до 10 серпня 2011 року.
  4. На пленарному засіданні чергової сесії Сумської міської ради розглянути відповідь на депутатський запит Братушки Ю.В., про що відділу з організації діяльності ради (Божко Н.Г.) завчасно повідомити прокурора міста Суми.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [40.76 Kb] (cкачувань: 289) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав