654-МР

Документи » Рішення міської ради » 654-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ X СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" липня 2011 р № 654-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Малюка С.В. щодо законності торгівлі тютюновими виробами та пивом у кіосках по вул. Петропавлівській, 41 та 42

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Малюка С.В. щодо законності торгівлі тютюновими виробами та пивом у кіосках по вул. Петропавлівській, 41 та 42, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Малюка С.В. щодо законності торгівлі тютюновими виробами та пивом у кіосках по вул. Петропавлівській, 41 та 42.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Малюка С.В. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., начальнику управління архітектури та містобудування Сумської міської ради Бикову В.Б., начальнику Зарічної районної в місті Суми адміністрації Ващенку В.О., начальнику управління підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Боженко К.В. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Малюку С.В. до 10 серпня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [20.71 Kb] (cкачувань: 302) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 29-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав