645-МР

Документи » Рішення міської ради » 645-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2011 р № 645-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо законності розміщення біля ринку СКД будок для проведення торгівлі баштанними та овочевими культурами

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо законності розміщення біля ринку СКД будок для проведення торгівлі баштанними та овочевими культурами, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо законності розміщення біля ринку СКД будок для проведення торгівлі баштанними та овочевими культурами.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., заступнику міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Яншину М,А., начальнику СМУ УМВС України в Сумській області Байлу А.О., голові Зарічної районної в Місті Суми адміністрації Ващенку В.О., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Проході М.П. до 20 липня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаток [19.93 Kb] (cкачувань: 397) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав