644-МР

Документи » Рішення міської ради » 644-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2011 р № 644-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо проведення перевірки законності та відповідності робіт в підземному переході на перехресті вулиць СКД та Харківської

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо проведення перевірки законності та відповідності робіт в підземному переході на перехресті вулиць СКД та Харківської, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. щодо проведення перевірки законності та відповідності робіт в підземному переході на перехресті вулиць СКД та Харківської.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Проходи М.П. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., прокурору міста Суми Мірошніченку С.В., начальнику інспекції державного архітектурно-будівельного контролю в Сумській області Кондрову П.С., голові Зарічної районної в Місті Суми адміністрації Ващенку В.О., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Проході М.П. до 20 липня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаток [23.16 Kb] (cкачувань: 279) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав