642-МР

Документи » Рішення міської ради » 642-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ позачергова СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "06" липня 2011 р № 642-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання відповіді стосовно того чому не вжито заходів по збереженню комунального майна та у зв’язку з цим не відшкодовані збитки територіальній громаді м. Суми

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання відповіді стосовно того чому не вжито заходів по збереженню комунального майна та у зв’язку з цим не відшкодовані збитки територіальній громаді м. Суми, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. щодо надання відповіді стосовно того чому не вжито заходів по збереженню комунального майна та у зв’язку з цим не відшкодовані збитки територіальній громаді м. Суми.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Забіяки Ю.К. в.о. начальника СМУ УМВС України в Сумській області Байлу А.О. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Забіяці Ю.К. до 20 липня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаток [10.34 Kb] (cкачувань: 282) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 8-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав