626-МР

Документи » Рішення міської ради » 626-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 626-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Кібальник О.Я. щодо надання інформації стосовно наявності експертного висновку та яким підприємством проводилась експертиза ліфта будинку № 100 по вул. Роменській

У зв’язку з прийняттям Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», з метою виконання рішення Сумської міської ради №525-МР від 25 травня 2011 року «Про внесення змін та доповнень до міського бюджету на 2011 рік», враховуючи рішення постійної комісії з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (протокол № 20 від 07.06. 2011 року), керуючись Ст. 25, пунктом 34 статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Дозволити управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В. В.) розпочати проведення будівельних робіт (нове будівництво, реконструкція, реставрація, капітальний ремонт та ін.) на об’єктах права комунальної власності територіальної громади м. Суми без документів, що посвідчують право власності або користування земельними ділянками, до моменту їх остаточного оформлення. 
  2. Дозволити управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я. В.) розпочати проведення капітальних ремонтів житлового фонду територіальної громади м. Суми без документів, що посвідчують право власності або користування земельними ділянками, до моменту їх остаточного оформлення. 
  3. Дане рішення вступає в силу з моменту його офіційного оприлюднення. 
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. та Бондаря А. П., згідно з розподілом обов’язків, управління реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В. В.), управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я. В.) і на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин Сумської міської ради (Братушка Ю. В.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав