589-МР

Документи » Рішення міської ради » 589-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 589-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми

Беручи до уваги рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1241-МР «Про зарахування об’єктів нерухомого майна комунальної власності територіальної громади міста Суми» та враховуючи згоду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо прийняття на баланс майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: споруди «Альтанка», що розташована на Покровській площі в місті Суми, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: споруду «Альтанка», що розташована на Покровській площі в місті Суми, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти в оперативне управління та на баланс майно, зазначене в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством. 
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав