581-МР

Документи » Рішення міської ради » 581-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 581-МР
м. Суми

Про затвердження переліку об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми

.

У зв’язку з проведенням інвентаризації майна комунальної власності територіальної громади міста Суми, враховуючи розпорядження міського голови від 28.09.2010 № 777-Р «Про проведення інвентаризації основних засобів, матеріальних і нематеріальних активів підприємств, установ та організацій комунальної власності територіальної громади міста Суми» та розпорядження міського голови від 06.04.2011 № 268-Р «Про створення комісії по вивченню питання ефективності використання майна територіальної громади міста Суми та доцільності його приватизації» (зі змінами), керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1.  Затвердити перелік об’єктів права комунальної власності територіальної громади міста Суми (бухгалтерський рахунок № 103) згідно з додатком.
  2. Оформити право власності на об’єкти права комунальної власності територіальної громади міста Суми згідно з додатком до цього рішення, з видачею свідоцтв про право власності за територіальною громадою міста Суми, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Комунальному підприємству «Сумське міське бюро технічної інвентаризації» (Афанасьєв Б.В.) підготувати свідоцтва про право власності на нерухоме майно згідно з додатком до цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаток [167.37 Kb] (cкачувань: 339)Дата публікації: 4-07-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав