614-МР

Документи » Рішення міської ради » 614-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 614-МР
м. Суми

Про передачу в оренду земельної ділянки Безбабному В.С. згідно з розробленим проектом відведення

На підставі розробленого та наданого проекту відведення, відповідно до статей 12, 93, 123 Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Затвердити проект землеустрою щодо відведення земельної ділянки площею 0,1850 га для ведення садівництва за адресою: м.Суми, вул. Косівщинська, біля буд. 96а Безбабному Віктору Семеновичу (м.Суми, вул. Косівщинська, 96/9, кв. 3) за рахунок земель житлової та громадської забудови Сумської міської ради при умові надання земельної ділянки в оренду до реалізації генерального плану міста та внесення змін до генерального плану міста з встановленням обмежень, визначених проектом, рішенням міської ради, посадкою зелених насаджень за окремим проектом, погодженим управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради.
    Встановити орендну плату у розмірі 3 % від нормативної грошової оцінки землі на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми”. 
  2. Безбабному В.С. протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою. 
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 25-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав