602-МР

Документи » Рішення міської ради » 602-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 602-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339–МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми»

З метою впорядкування розміщення літніх майданчиків та інших пересувних тимчасових споруд, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339 – МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми», а саме:
    1.1. Пункт 1 рішення викласти в наступній редакції: «1. Призупинити дію рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми» (зі змінами) окрім розміщення ТС для продажу друкованої продукції, насіння та засобів захисту рослин, зон відпочинку, квасних і молочних діжок (ємностей), місць для продажу баштанових культур та літніх майданчиків, розташованих біля споруд соціально-культурного, побутового, торговельного призначення, закладів ресторанного господарства, які експлуатуються за принципом додаткового збільшення кількості посадочних місць, а також розділу 10 «Знесення (демонтаж) ТС. Анулювання дозволу».
    1.2. Пункт 2 рішення викласти в наступній редакції: «2. Виконавчому комітету Сумської міської ради заборонити надання дозволів на розміщення ТС (МАФів) на території міста Суми окрім розміщення ТС для продажу друкованої продукції, насіння та засобів захисту рослин, зон відпочинку, квасних і молочних діжок (ємностей), місць для продажу баштанових культур та літніх майданчиків, розташованих біля споруд соціально-культурного, побутового, торговельного призначення, закладів ресторанного господарства, які експлуатуються за принципом додаткового збільшення кількості посадочних місць». 
  2. Рішення Сумської міської ради від 25 травня 2011 року №482-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339 – МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми» вважати таким, що втратило чинність. 

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 25-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав