535-МР

Документи » Рішення міської ради » 535-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 535-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо законності заключених договорів на ремонти ліфтів та внутрішньо квартальних доріг управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо законності заключених договорів на ремонти ліфтів та внутрішньо квартальних доріг управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. щодо законності заключених договорів на ремонти ліфтів та внутрішньо квартальних доріг управлінням житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради. 
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Перчакова О.Г. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., прокурору міста Суми Мірошніченку С.В., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається). 
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Перчакову О.Г. до 06 липня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [13.53 Kb] (cкачувань: 265) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав