534-МР

Документи » Рішення міської ради » 534-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ IX СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "22" червня 2011 р № 534-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Кібальник О.Я. щодо ситуації яка склалася з підняттям тарифів та наданням комунальних послуг ЖЕД ТОВ «БВК компанія «Федорченко» мешканцям будинку № 100-А по вул. Роменській

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Кібальник О.Я. щодо ситуації яка склалася з підняттям тарифів та наданням комунальних послуг ЖЕД ТОВ «БВК компанія «Федорченко» мешканцям будинку № 100-А по вул. Роменській, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Кібальник О.Я. щодо ситуації яка склалася з підняттям тарифів та наданням комунальних послуг ЖЕД ТОВ «БВК компанія «Федорченко» мешканцям будинку № 100-А по вул. Роменській.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Кібальник О.Я. міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Кібальник О.Я. до 06 липня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Депутатський запит [20.35 Kb] (cкачувань: 306) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 25-06-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав