495-МР

Документи » Рішення міської ради » 495-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 495-МР
м. Суми

Про передачу до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області майнових активів комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 32

Беручи до уваги лист фінансового управління Сумської міської ради щодо необхідності передачі комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м . Суми, вул. Прокоф’єва, 32 до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області та враховуючи згоду Сумської обласної ради, відповідно до статті 327 Цивільного кодексу України, керуючись статтею 25 та частиною другою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Передати до спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Сумської області майнові активи комунальної установи «Соціальний гуртожиток для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування» за адресою: м. Суми, вул. Прокоф’єва, 32 (згідно з додатком).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в терміни, які забезпечили б утримання установи за рахунок коштів обласного бюджету починаючи з 01 січня 2012 року.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додаток [222 Kb] (cкачувань: 322) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 31-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав