529-МР

Документи » Рішення міської ради » 529-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 529-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4211-МР «Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради»
З метою забезпечення своєчасного зарахування плати за встановлення особистого строкового сервітуту за користування місцем для розташування тимчасової споруди до міського бюджету, керуючись статтею 25, пунктом 25 частини першої статті 26, статтею 63 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни у додаток до рішення Сумської міської ради від 04 серпня 2010 року № 4211-МР «Про Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради», а саме: - пункт 3.1. Положення про цільовий фонд Сумської міської ради при управлінні архітектури та містобудування Сумської міської ради викласти в наступній редакції:
    «3.1. Кошти цільового фонду використовуються на підставі розпорядження міського голови, з урахуванням пропозицій начальника управління архітектури та містобудування Сумської міської ради у відповідності з цим Положенням за напрямками:».
  2. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав