526-МР

Документи » Рішення міської ради » 526-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 526-МР
м. Суми

Про списання основних засобів комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради

Розглянувши звернення комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради від 15 квітня 2011 року № 187 щодо списання аварійних, непридатних для подальшого використання та відновлення споруд структурного підрозділу оздоровчого табору «Зоряний» комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради (м. Суми, урочище Баранівка), відповідно до Закону України «Про оздоровлення та відпочинок дітей», Постанови Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку списання об’єктів державної власності» від 08 листопада 2007 року № 1314, наказу Міністерства фінансів України, Державного казначейства України «Про затвердження Типової інструкції про порядок списання майна бюджетних установ» від 29 листопада 2010 року № 447, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол № 19 від 12 травня 2011 року), керуючись статтями 17, 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради на списання основних засобів, зазначених у додатку до цього рішення.
  2. Комунальному підприємству «Шляхрембуд» Сумської міської ради (Вегера О.О.) провести процедуру списання основних засобів, зазначених у додатку до цього рішення в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В., Бондаря А.П. за належністю, а контроль – на постійну комісію з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Перелік аварійних, непридатних для подальшого використання та відновлення споруд структурного підрозділу оздоровчого табору «Зоряний» комунального підприємства «Шляхрембуд» Сумської міської ради (м. Суми, урочище Баранівка), які підлягають списанню [43.5 Kb] (cкачувань: 512) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав