523-МР

Документи » Рішення міської ради » 523-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 523-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 15 липня 2009 року № 2869 – МР «Про заборону (обмеження) руху автотранспортних засобів на центральних вулицях міста Соборній та Воскресенській»

Розглянувши пропозиції виконавчого комітету Сумської міської ради, та з метою упорядкування процедури видачі перепусток для проїзду автотранспортних засобів на центральні вулиці міста, відповідно до статті 6 Закону України «Про дорожній рух», керуючись статтею 25 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 1. Внести зміни до рішення Сумської міської ради від 15 липня 2009 року № 2869 – МР „Про заборону (обмеження) руху автотранспортних засобів на центральних вулицях міста Соборній та Воскресенській»”, а саме:
  1.1. Викласти пункт 2 рішення в новій редакції: «2. Дозволити з 7-00 до 10-00 години ранку та з 19-00 до 21-00 години вечора, а в вихідні дні (субота та неділя) з 7-00 до 10-00 години ранку проїзд автотранспортних засобів (вага яких не перевищує 3,5 тони) до підприємств, установ, організацій, що надають послуги з обслуговування населення (у сфері торгівлі, громадського харчування, побутового обслуговування, транспорту та зв’язку тощо) при наявності перепустки».
  1.2. Викласти пункт 4 рішення в новій редакції: «4. Затвердити Порядок видачі перепусток для проїзду автотранспортних засобів на центральні вулиці міста Соборну та Воскресенську та зразок перепустки для проїзду автотранспортних засобів на центральні вулиці міста Соборну та Воскресенську (відповідно додатки 1, 2 до даного рішення)».
  1.3. Викласти пункт 7 рішення в новій редакції: «7. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Стрижова А.В.), управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) відслідковувати та своєчасно надавати інформацію до Зарічної районної в місті Суми адміністрації щодо змін власників (орендарів) нежитлових приміщень на вулицях Соборній та Воскресенській».
  1.4. Викласти пункт 8 рішення в новій редакції: «8. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) щорічно здійснювати інформування міського голови про хід виконання даного рішення».
 2. Зарічній районній в місті Суми адміністрації (Ващенко В.О.) унести зміни до рішення Сумської міської ради від 27.12.2006 № 332-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 05.07.05 № 1287-МР «Про перейменування управлінь територіями Зарічного та Ковпаківського в місті Суми районів у Зарічну та Ковпаківську районні в місті Суми адміністрації» в частині наданих повноважень.
 3. Організацію виконання даного рішення покласти на начальника Зарічної районної в місті Суми адміністрації Ващенка В.О.
 4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [39 Kb] (cкачувань: 401) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав