521-МР

Документи » Рішення міської ради » 521-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 521-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 3 додатку № 55 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Електрон-86», діл. № 3 для ведення садівництва Григорову Григорію Івановичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з його заявою про скасування рішення.
  2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 48 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 67 для ведення садівництва Крошка Раїсі Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 92 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Островського, 68 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Сороці Миколі Федоровичу в зв’язку з його смертю та неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Горіної Т.М., Чорної Л.М. про скасування рішення.
  4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 6 додатку № 63 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Росинка», діл. № 6 для ведення садівництва Літовцевій Катерині Микитівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
  5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 80 додатку № 2 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 15 вересня 1993 року № 562 „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по пров. Семашко, 7 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Селіній Мотроні Андріївні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Прокопенко Н.Ф. про скасування рішення.
  6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 131 додатку 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 722 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по вул. Стаханова, 9 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Давидовій Євдокії Степанівні в зв’язку з її смертю та неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Завгороднього О.І. про скасування рішення.
  7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 4 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 29 листопада 1995 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 20 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Енергетик" Баранніку Анатолію Трохимовичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бараніка О.Т. про скасування рішення.
  8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 4 додатку 3 до рішення Сумської міської ради від 25 травня 2005 року № 1242 -МР „Про передачу у власність, оренду земельних ділянок громадянам, скасування та внесення змін до рішень Сумської міської ради” стосовно надання у спільну часткову власність земельної ділянки по вул. Аерофлотська, 61 для ведення особистого селянського господарства Кіптенко Людмилі Сергіївні, Ткаченку Дмитру Олександровичу в зв’язку з неотриманням ними державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з їхніми заявами про скасування рішення.
  9. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав