516-МР

Документи » Рішення міської ради » 516-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 516-МР
м. Суми

Про передачу об’єктів житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради

У зв’язку з прийняттям Сумською міською радою рішення від 27 квітня 2011 року № 410-МР «Про створення комунального підприємства «Сумижитло» Сумської міської ради», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Передати об’єкти житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми в господарське відання та на баланс комунальному підприємству «Сумижитло» Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу об’єкти житлового фонду комунальної власності територіальної громади міста Суми в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступників міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П. та Єфіменка К.В. за належністю.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав