514-МР

Документи » Рішення міської ради » 514-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 514-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми нерухомого майна від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд»
Розглянувши звернення Фонду державного майна України щодо прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 143, враховуючи постанову Вищого господарського суду України від 12 квітня 2011 року по справі № 16/87-10, беручи до уваги рішення Сумської міської ради від 28 жовтня 2009 року № 3065-МР «Про затвердження Програми передачі гуртожитків у власність територіальної громади міста Суми та реалізації житлових прав мешканців гуртожитків на 2009-2012 роки», керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми гуртожитку, розташованого за адресою: м. Суми, вул. Кірова, 143, від відкритого акціонерного товариства «Сумбуд».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) та управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) здійснити прийняття-передачу гуртожитку, зазначеного в пункті 1 цього рішення, та вирішити питання щодо його подальшого обслуговування в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав