511-МР

Документи » Рішення міської ради » 511-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 511-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Сумської міської ради „Електроавтотранс”, затвердженого рішенням Сумської міської ради від 23 лютого 2011 року № 244 - МР

Відповідно до статей 57, 78 Господарського кодексу України та керуючись статтею 25 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні", Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до Статуту комунального підприємства Сумської міської ради "Електроавтотранс" затвердженого рішенням Сумської міської ради від 23 лютого 2011 року № 244-МР “Про внесення змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Сумської міської ради "Електроавтотранс" (зі змінами), згідно додатку.
  2. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Стрижова А. В.) здійснити державну реєстрацію відповідних змін та доповнень до Статуту комунального підприємства Сумської міської ради «Електроавтотранс» у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А. П.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Зміни до Статуту [7.42 Kb] (cкачувань: 220)Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав