502-МР

Документи » Рішення міської ради » 502-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 502-МР
м. Суми

Про припинення та перехід права користування земельною ділянкою

На підставі звернень юридичної особи та фізичної особи-підприємця та наданих документів, що посвідчують купівлю-продаж нежитлових приміщень, відповідно до статей 12, 123, 124, 141, пункту 12 розділу Х Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Припинити право користування земельною ділянкою підприємцю Сасіну Віталію Федоровичу та дію договору оренди землі згідно з додатком 1.
  2. Надати земельну ділянку ТОВ «Альфа-Група» згідно з додатком 2.
  3. Встановити орендну плату у розмірі відсотку від нормативної грошової оцінки землі, зазначеного в графі 5 додатку до даного рішення, на підставі рішення Сумської міської ради від 24 червня 2009 року № 2763-МР „Про затвердження розмірів відсотків від грошової оцінки землі, що застосовуються для обчислення орендної плати за користування земельними ділянками на території м. Суми” зі змінами.
  4. Термін оренди земельної ділянки починається з моменту набрання чинності даним рішенням.
  5. ТОВ «Альфа-Група» протягом трьох місяців з моменту набуття рішенням чинності оформити документи, що посвідчують право користування земельною ділянкою.
  6. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

 

Додатки [45.5 Kb] (cкачувань: 329) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав