494-МР

Документи » Рішення міської ради » 494-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 494-МР
м. Суми

Про включення нежитлового приміщення (котельні) по вул. Кірова, 39 до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2011 році
Враховуючи необхідність вжиття невідкладних заходів щодо наповнення бюджету міста Суми у 2011 році та тривалий час невикористання за призначенням нежитлового приміщення (котельні) по вул. Кірова, 39, відповідно до частини першої статті 7 Закону України “Про приватизацію невеликих державних підприємств (малу приватизацію)”, керуючись пунктом 30 частини першої статті 26, частинами п’ятою та шостою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Включити нежитлове приміщення (котельню) по вул. Кірова, 39 площею 92,2 кв. м, до переліку об’єктів, що підлягають приватизації шляхом продажу на аукціоні у 2011 році.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) здійснити приватизацію нежитлового приміщення, вказаного у пункті 1 цього рішення, у порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав