482-МР

Документи » Рішення міської ради » 482-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 482-МР
м. Суми

Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339 – МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми»

З метою впорядкування розміщення літніх майданчиків та інших пересувних тимчасових споруд, керуючись статтею 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339 – МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми», а саме:
    - пункт 1 викласти в наступній редакції «Призупинити дію рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницькою діяльністю на території м. Суми» (зі змінами) окрім розміщення ТС для продажу друкованої продукції, зон відпочинку, квасних і молочних діжок (ємностей) та літніх майданчиків, розташованих біля споруд соціально-культурного, побутового, торговельного призначення, закладів ресторанного господарства, які експлуатуються за принципом додаткового збільшення кількості посадочних місць, а також розділу 10 «Знесення (демонтаж) ТС. Анулювання дозволу».
    - пункт 2 викласти в новій редакції: «Виконавчому комітету Сумської міської ради заборонити надання дозволів на розміщення ТС (МАФів) на території міста Суми окрім розміщення ТС для продажу друкованої продукції, зон відпочинку, квасних і молочних діжок (ємностей) та літніх майданчиків, розташованих біля споруд соціально-культурного, побутового, торговельного призначення, закладів ресторанного господарства, які експлуатуються за принципом додаткового збільшення кількості посадочних місць».
  2. Рішення Сумської міської ради від 27 квітня 2011 року № 463-МР «Про внесення змін до рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339 – МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (малих архітектурних форм) на території м. Суми» вважати таким, що втратило чинність.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав