481-МР

Документи » Рішення міської ради » 481-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 481-МР
м. Суми

Про внесення змін та доповнень до рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року № 1149-МР „Про перетворення міського комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа В.Голубничого” у міський комунальний заклад „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” та затвердження її статуту”

З метою приведення Статуту міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” у відповідність до вимог чинного законодавства, враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 05.11.08 № 993 „Про затвердження Положення про дитячо-юнацьку спортивну школу”, керуючись статтею 25 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Унести зміни та доповнення до рішення Сумської міської ради від 30 березня 2005 року № 1149-МР „Про перетворення міського комунального закладу “Дитячо-юнацька спортивна школа В.Голубничого” у міський комунальний заклад „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” та затвердження її статуту”, виклавши Статут міського комунального закладу „Спеціалізована дитячо-юнацька школа Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” в новій редакції (додаток № 1).
  2. Затвердити штатні посади міського комунального закладу „Спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики” у кількості 22,5 штатних одиниць (додаток № 2).
  3. Управлінню підприємництва, торгівлі, побуту та захисту прав споживачів Сумської міської ради (Стрижова А.В.) здійснити державну реєстрацію нової редакції Статуту міського комунального закладу „Спеціалізованої дитячо-юнацької школи Олімпійського резерву В. Голубничого з легкої атлетики» у порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Панченка С.М.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Додатки [105.5 Kb] (cкачувань: 1275) або переглянути не завантажуючи Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав