473-МР

Документи » Рішення міської ради » 473-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 473-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Лисенка О.М. щодо безпідставної оптимізації ДПТНЗ «Сумське професійне училище будівництва та дизайну» та відмови у держзамовленні на підготовку робочих кадрів

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Лисенка О.М. щодо безпідставної оптимізації ДПТНЗ «Сумське професійне училище будівництва та дизайну» та відмови у держзамовленні на підготовку робочих кадрів, відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Лисенка О.М. щодо безпідставної оптимізації ДПТНЗ «Сумське професійне училище будівництва та дизайну» та відмови у держзамовленні на підготовку робочих кадрів.
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Лисенка О.М. голові Сумської обласної державної адміністрації Чмирю Ю.П., начальнику управління освіти та науки Сумської обласної державної адміністрації Пшеничній Л.В., прокурору Сумської області Ленському С.В., міському голові міста Суми Мінаєву Г.М., для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Лисенку О.М. до 09 червня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

Додаток [17.88 Kb] (cкачувань: 297) або переглянути не завантажуючи 


Дата публікації: 30-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав