472-МР

Документи » Рішення міської ради » 472-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VIII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "25" травня 2011 р № 472-МР
м. Суми

Про депутатський запит депутата Сумської міської ради Репетуна О.М. щодо правомірності ненадання дозволів на підключення підприємств до електропостачання ТОВ «Сумиобленерго»

Заслухавши депутатський запит депутата Сумської міської ради Репетуна О.М. щодо правомірності ненадання дозволів на підключення підприємств до електропостачання ТОВ «Сумиобленерго», відповідно до статей 21 та 22 Закону України „Про статус депутатів місцевих рад”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Підтримати депутатський запит депутата Сумської міської ради Репетуна О.М. щодо правомірності ненадання дозволів на підключення підприємств до електропостачання ТОВ «Сумиобленерго».
  2. Направити депутатський запит депутата Сумської міської ради Репетуна О.М. прокурору м. Суми Мірошніченку С.В., голові Служби безпеки України в Сумській Області Курману С.Є., в. о. голови Сумського обласного територіального відділення Антимонопольного комітету України Касьяну Є.М. для розгляду порушених в ньому питань (депутатський запит додається).
  3. Офіційну відповідь надати в електронному та друкованому вигляді міській раді і депутату Репетуну О.М. до 09 червня 2011 року.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв

Додаток [17.72 Kb] (cкачувань: 277) або переглянути не завантажуючи 


Дата публікації: 27-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав