457-МР

Документи » Рішення міської ради » 457-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 457-МР
м. Суми

Про надання згоди на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна державної власності від державного підприємства «Укроргтехдіагностика»

Розглянувши звернення Державного комітету України з промислової безпеки, охорони праці та гірничого нагляду щодо передачі до комунальної власності територіальної громади міста Суми нежитлової будівлі по вул. Косівщинській, 96/17 у місті Суми, відповідно до Закону України «Про передачу об’єктів права державної та комунальної власності», керуючись пунктом 51 частини першої статті 26 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми майна державної власності від державного підприємства «Укроргтехдіагностика», а саме: нежитлову будівлю по вул. Косівщинській, 96/17 у місті Суми, загальною площею 178,8 кв.м, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Здійснити прийняття майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
    2.2. Взяти на оперативний облік майно, зазначене в пункті 1 цього рішення.
    2.3. Вирішити питання щодо подальшого використання майна, зазначеного в пункті 1 цього рішення.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К. В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав