453-МР

Документи » Рішення міської ради » 453-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 453-МР
м. Суми

Про надання згоди комунальному підприємству «Електроавтотранс» Сумської міської ради на придбання тролейбусів та автобусів на умовах фінансового лізингу

З метою поліпшення транспортного обслуговування мешканців міста та враховуючи критичний рівень зносу парку міського електротранспорту, розглянувши звернення комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради від 12 квітня 2011 року № 370, відповідно до Цивільного кодексу України, Господарського кодексу України, законів України «Про транспорт», «Про автомобільний транспорт», «Про міський електричний транспорт», «Про фінансовий лізинг», керуючись статтями 17, 25 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду комунальному підприємству «Електроавтотранс» Сумської міської ради на придбання 50 одиниць рухомого складу автобусів та односекційних тролейбусів на умовах фінансового лізингу з правом викупу.
  2. Комунальному підприємству «Електроавтотранс» Сумської міської ради:
    2.1. Забезпечити вжиття організаційно-правових заходів щодо виконання пункту 1 цього рішення;
    2.2. Проект договору фінансового лізингу з істотною умовою щодо строку лізингу не менше 60 місяців надати на погодження Сумської міської ради в травні 2011 року.
  3. Фінансовому управлінню Сумської міської ради (Липова С.А.) внести пропозиції постійній комісії з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін (Теліженко О.М.) щодо передбачення коштів у міському бюджеті на поповнення статутного фонду комунального підприємства «Електроавтотранс» Сумської міської ради необхідних для забезпечення розрахунків з лізингодавацем.
  4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійні комісії Сумської міської ради з питань житлово-комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.), з питань планування соціально-економічного розвитку, бюджету, фінансів, обліку та цін (Теліженко О.М.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав