452-МР

Документи » Рішення міської ради » 452-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 452-МР
м. Суми

Про звіт заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. щодо стану роботи по контролю за розміщенням ТС та МАФів на території м. Суми
Враховуючи рішення Сумської міської ради від 24 березня 2011 року № 339-МР «Про заходи щодо впорядкування розміщення ТС (МАФів) на території м. Суми», зважаючи на неналежне виконання управлінням архітектури та містобудування Сумської міської ради, Ковпаківською та Зарічною в м. Суми адміністраціями повноважень щодо організації вказаної роботи, керуючись підпунктом 11 частини першої статті 26 «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Роботу заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Рябоконя А.Б. щодо стану роботи по контролю за розміщенням ТС та МАФів на території м. Суми визнати незадовільною.
  2. Управлінню архітектури та містобудування СМР (Биков В.Б.) внести на розгляд Сумської міської ради в травні 2011 року питання щодо приведення до вимог чинного законодавства рішення Сумської міської ради від 23 грудня 2009 року № 3350-МР «Про затвердження Правил розміщення та утримання тимчасових споруд для здійснення підприємницької діяльності на території м. Суми».
  3. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г., а контроль – на постійну комісію з питань архітектури, будівництва, регулювання земельних відносин (Братушка Ю.В.).

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав