436-МР

Документи » Рішення міської ради » 436-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 436-МР
м. Суми

Про втрату чинності деяких пунктів рішень Сумської міської ради та рішень виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів
Відповідно до статті 12, пункту 12 розділу X Перехідних положень Земельного кодексу України, керуючись статтею 25, пунктом 34 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

 1. Вважати таким, що втратив чинність пункт 26 додатку № 19 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 21 квітня 1994 року № 185 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 18 кв.м для гаражного будівництва в автокооперативі "Космос" Голованю Олександру Петровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Чеховського Д.В. про скасування рішення.
 2. Вважати таким, що втратив чинність пункт 306 додатку 134 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу у приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га по вул. Можайського, 5 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Шевченко Вірі Іванівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Шевченка С.В. про скасування рішення.
 3. Вважати таким, що втратив чинність пункт 58 додатку № 4 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,06 га в с/т «Мечта -87» масиву «Олдиш», діл. № 62 для ведення садівництва Тітаренко Валентині Миколаївні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з її заявою про скасування рішення.
 4. Вважати таким, що втратив чинність пункт 62 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по пров. Комунарів, 33 для будівництва та обслуговування жилих будинків і господарських будівель Шпотіній Вірі Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Шпотіна В.Т., Шпотіна О.Т., Москаленко О.Ю. про скасування рішення.
 5. Вважати таким, що втратив чинність пункт 52 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 78 для ведення садівництва Царковій Галині Яківні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Ніколаєнко Т.М. про скасування рішення.
 6. Вважати таким, що втратив чинність пункт 7 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 7 для ведення садівництва Кучмі Клавдії Микитівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Бондаренко Г.М. про скасування рішення.
 7. Вважати таким, що втратив чинність пункт 10 додатку № 22 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 17 лютого 1994 року № 70 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,04 га в с/т «Комунальник-1», діл. № 11 для ведення садівництва Бабарикіну Юрію Михайловичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Рєпіна Ю.А. про скасування рішення.
 8. Вважати таким, що втратив чинність пункт 132 додатку № 1 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 червня 1994 року № 313 „Про передачу в приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,05 га по пров. П.Комуни, 53 для будівництва та обслуговування житлових будинків і господарських будівель Ткаченко Вірі Павлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявами Осташової Г.М., Осташова Б.В. про скасування рішення.
 9. Вважати таким, що втратив чинність пункт 53 додатку 1 до рішення Сумської міської Ради народних депутатів від 10 квітня 1996 року „Про передачу у приватну власність земельних ділянок” стосовно надання земельної ділянки площею 0,10 га по вул. Декабристів, 50 для будівництва та обслуговування житлового будинку і господарських будівель Надточий Сергію Федоровичу в зв’язку з неотриманням ним державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Надточій О.В. про скасування рішення.
 10. Вважати таким, що втратив чинність пункт 43 додатку № 59 до рішення виконавчого комітету Сумської міської Ради народних депутатів від 16 грудня 1993 року № 723 „Про передачу в приватну власність земель” стосовно надання земельної ділянки площею 0,0560 га в с/т «Динамовець», діл. № 39 для ведення садівництва Посній Євдокії Михайлівні в зв’язку з неотриманням нею державного акта на право власності на земельну ділянку та згідно з заявою Мірошниченко Є.М. про скасування рішення.
 11. Організацію виконання даного рішення покласти на першого заступника міського голови Войтенка М.Г.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав