427-МР

Документи » Рішення міської ради » 427-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 427-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати Сумському обласному об’єднанню громадян «Сумський громадсько – політичний центр «Відкрите суспільство» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення Сумського обласного об’єднання громадян «Сумський громадсько – політичний центр «Відкрите суспільство» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, враховуючи пропозиції постійної комісії з питань контролю за використанням об’єктів комунальної власності та приватизацією (протокол № 12 від 10 березня 2011 року), відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішень Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату Сумському обласному об’єднанню громадян «Сумський громадсько – політичний центр «Відкрите суспільство» в розмірі 1 грн. в рік за оренду нежитлових приміщень площею 35,8 кв.м по Покровській площі, 6 на строк з 01.01.2011 по 31.12.2011 включно.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав