425-МР

Документи » Рішення міської ради » 425-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 425-МР
м. Суми

Про надання пільги з орендної плати товариству з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» за користування майном комунальної власності територіальної громади міста Суми

Розглянувши звернення товариства з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» про надання пільги з орендної плати за користування нежитловими приміщеннями, відповідно до статті 19 Закону України “Про оренду державного та комунального майна” та рішення Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3954 – МР «Про затвердження нової редакції Положення про порядок надання пільг за рахунок міського бюджету юридичним особам, фізичним особам - підприємцям і фізичним особам міста Суми», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Встановити орендну плату товариству з обмеженою відповідальністю «Данкор Медіа» у розмірі 75 % від орендної плати на строк з 01.05.2011 р. по 31.12.2011 р. включно, розрахованої згідно з Методикою розрахунку орендної плати, затвердженої рішенням Сумської міської ради від 23 червня 2010 року № 3964 - МР “Про затвердження Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду комунального майна та Типового договору оренди нерухомого майна, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Суми” за оренду нежитлових приміщень площею 170,0 кв.м (з уточненням площ БТІ), розташованих по вул. Петропавлівській, 62/1 в місті Суми.
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) внести відповідні зміни до договору оренди в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав