415-МР

Документи » Рішення міської ради » 415-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 415-МР
м. Суми

Про передачу в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради майна комунальної власності територіальної громади міста Суми
На виконання рішення Сумської міської ради від 29 вересня 2010 року № 4485-МР «Про прийняття до комунальної власності територіальної громади міста Суми контактної скульптури «Пам’ятник цукру» в сквері на Покровській площі в місті Суми» та враховуючи згоду управління житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради щодо прийняття на баланс даного об’єкту, відповідно до статті 137 Господарського кодексу України, керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.) передати майно комунальної власності територіальної громади міста Суми, а саме: контактну скульптуру «Пам’ятник цукру» в сквері на Покровській площі в місті Суми, в оперативне управління та на баланс управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради в порядку, встановленому чинним законодавством.
  2. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) прийняти на баланс об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав