413-МР

Документи » Рішення міської ради » 413-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 413-МР
м. Суми

Про надання згоди на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ППУ-89» житлового комплексу за адресою: м.Суми, вул. Петропавлівська, 89

Розглянувши звернення об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ППУ-89» щодо передачі на баланс житлового комплексу за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 89, відповідно до статті 11 Закону України «Про об’єднання співвласників багатоквартирного будинку», Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу на баланс, затвердженого Постановою Кабінету Міністрів України від 11 жовтня 2002 року № 1521, рішення Сумської міської ради від 03 червня 2009 року № 2680-МР «Про затвердження Порядку передачі житлового комплексу або його частини з балансу колишнього балансоутримувача на баланс об’єднання співвласників багатоквартирного будинку «ОСББ)», керуючись статтею 25, частиною п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

  1. Надати згоду на передачу на баланс об’єднанню співвласників багатоквартирного будинку «ППУ-89» житлового комплексу за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 89 (за винятком нежитлових приміщень, що знаходяться на І поверсі, площею 68,0 кв.м).
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В.І.):
    2.1. Підготувати розпорядження міського голови про створення відповідної комісії для здійснення передачі, зазначеної в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Здійснити передачу, зазначену в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню житлової політики, комунального господарства та благоустрою Сумської міської ради (Куц Я.В.) зняти з балансу житловий будинок за адресою: м. Суми, вул. Петропавлівська, 89, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Бондаря А.П., заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 10-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав