402-МР

Документи » Рішення міської ради » 402-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VII СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "27" квітня 2011 р № 402-МР
м. Суми

Про Комплексну програму ліквідації підтоплення території в місті Суми

З метою реалізації взаємоузгоджених заходів, спрямованих на розв’язання проблеми ліквідації підтоплення території міста Суми, створення сприятливих умов для життєдіяльності населення, зменшення впливу причин і факторів розвитку процесів підтоплення, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 15.02.2002 р. № 160 «Про затвердження Комплексної програми ліквідації наслідків підтоплення територій в містах і селищах України», рішення виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.09.08 № 420 «Про план першочергових дій по ліквідації підтоплення території в місті Суми», керуючись пунктом 22 частини першої статті 26 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, Сумська міська рада

ВИРІШИЛА:

  1. Затвердити Комплексну програму ліквідації підтоплення території в місті Суми згідно з додатком.
  2. Зарічній та Ковпаківській районним в місті Суми адміністраціям (Ващенко В.О., Джура О.М.), відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) організувати обстеження житлових забудов у зонах можливого підтоплення, в т. ч. у районі вулиць Ювілейна, Карбишева, та до 01 вересня 2011 року надати пропозиції Сумській міській раді щодо розробки та реалізації заходів інженерного захисту території від підтоплення у 2011 – 2014 роках.
  3. Відділу екології та енергозбереження Сумської міської ради (Мартиненко С.О.) щорічно до 01 березня звітувати Сумській міській раді про результати виконання програмних заходів.
  4. Організацію виконання даного рішення покласти на заступника міського голови Бондаря А.П., а контроль за виконанням – на постійну комісію з питань житлово – комунального господарства, благоустрою, надзвичайних ситуацій, екології, енергозбереження, транспорту та зв’язку (Гриценюк О.С.).

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


 Комплексна програма ліквідації підтоплення території в місті Суми [420.5 Kb] (cкачувань: 1209) або переглянути не завантажуючиДата публікації: 6-05-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав