390-МР

Документи » Рішення міської ради » 390-MP

СУМСЬКА МІСЬКА РАДА

VI СКЛИКАННЯ VI СЕСІЯ

РІШЕННЯ


від "24" березня 2011 р № 390-МР
м. Суми

Про зарахування до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінченого будівництвом об’єкту

У зв’язку з підписанням акту готовності об’єкту до експлуатації «Реконструкція теплиць КП «Зелене будівництво» Сумської міської ради», відповідно до статей 327, 328 Цивільного кодексу України, керуючись статтями 57, 78 Господарського кодексу України та статтею 25, частиною другою та п’ятою статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Сумська міська рада


ВИРІШИЛА:

  1. Зарахувати до комунальної власності територіальної громади міста Суми закінчений будівництвом об’єкт «Реконструкція теплиць КП «Зелене будівництво» Сумської міської ради».
  2. Управлінню майна комунальної власності Сумської міської ради (Щербак В. І.):
    2.1. Взяти на оперативний облік закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення.
    2.2. Передати закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в рахунок внесків до статутного капіталу комунального підприємства «Зелене будівництво» Сумської міської ради (Прокопенко С.М.) в порядку, встановленому чинним законодавством.
  3. Управлінню реконструкції та капітального будівництва Сумської міської ради (Шилов В.В.) зняти з балансу закінчений будівництвом об’єкт, зазначений в пункті 1 цього рішення, в порядку, встановленому чинним законодавством.
  4. Організацію виконання цього рішення покласти на заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Єфіменка К.В.

 

Міський голова Г.М. Мінаєв


Дата публікації: 4-04-2011
Галерея > День вшанування учасників бойових дій на території інших держав